Kariéra

Společnost EKT GmbH & Co. KG se sídlem v německém Bad Salzuflenu je výrobce precizních termoplastových produktů používaných převážně v domácích spotřebičích. Lisování plastových dílců představuje náš stěžejní výrobní program, dále se zabýváme potiskem, frézováním, svařováním a montáží skupin nejen pro domácí spotřebiče, ale i automobilový průmysl a medicínskou techniku.

Pro plánovanou expanzi hledáme další zaměstnankyně a zaměstnance na následující pracovní pozice. Pošlete nám prosím svůj životopis.

e-mail: prace(zavinac)ekt.de, internet: www.ekt.de

EKT - Eifler Kunstofftechnik - Leidenschaft Kunststoff

EKT - vášeň pro plasty. Tento název znamená kvalitu a přesnost. V našem sídle v Bad Salzuflenu vyrábí sofistikované plastové komponenty přibližně 280 zaměstnanců. Naše společnost se vyznačuje neustálými inovacemi a používáním nejmodernějších technologií. S nadšením našich zaměstnanců, flexibilitou, rychlostí a rozhodností vyvíjíme, vyrábíme, zdokonalujeme a montujeme výrobky pro širokou škálu průmyslových odvětví a oblasti použití. S našimi produkty jsme úspěšní díky úzké spolupráci se zákazníky a partnery již ve fázi vývoje.

Pokud máte také vášeň pro plasty, rádi pracujete v týmu a zajímáte se o práci, která by vám zajistila budoucnost, pak jste na správném místě.

Náplň práce:

  • Obsluha vstřikolisu - kontrola a uložení výrobků do obalu
  • Montáže plastových skupinek

Uvítáme:

  • Zkušenosti v oboru

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení + měsíční bonus za individuální výkon
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • 25 dní dovolené
  • Po zkušební době…

  • Příjem a výdej materiálu
  • Vychystávání materiálu na stanovená místa

Uvítáme:

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení + měsíční bonus za výkon
  • Po zkušební době stravenkový paušál, příspěvěk na penzijní…
Sie verwenden einen nicht unterstützten Browser

Sie verwenden den Internet Explorer, um unsere Website optimal genießen zu können, besuchen Sie diese bitte mit einem aktuellen Webbrowser:

Microsoft Edge

Mozilla Firefox

Google Chrome