Volná místa

Pro náš nově vybudovaný závod v průmyslové zóně u Litovle hledáme zaměstnankyně a zaměstnance na následující pracovní pozice.

Pokud jste nenašli žádnou volnou pozici, nevadí. Zašlete nám svůj životopis společně na prace(zavinac)ekt.tech.

Těšit se můžete mimojiné na rodinnou atmosféru, moderní pracovní prostředí, jisté pracovní místo a příležitost k dalšímu rozvoji ve společnosti s jasnou vizi do budoucnosti!

Náplň práce:

  • Obsluha vstřikolisu - kontrola a uložení výrobků do obalu
  • Montáže plastových skupinek

Uvítáme:

  • Zkušenosti v oboru

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení + měsíční bonus za individuální výkon
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • 25 dní dovolené
  • Po zkušební době stravenkový paušál…

  • Příjem a výdej materiálu
  • Vychystávání materiálu na stanovená místa

Uvítáme:

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení + měsíční bonus za výkon
  • Po zkušební době stravenkový paušál, příspěvěk na penzijní připojištění a…
Sie verwenden einen nicht unterstützten Browser

Sie verwenden den Internet Explorer, um unsere Website optimal genießen zu können, besuchen Sie diese bitte mit einem aktuellen Webbrowser:

Microsoft Edge

Mozilla Firefox

Google Chrome